"Пішли вони по воду, їх там не пустили": Окупанти зґвалтували 70-річну жінку (аудіо)

Росіяни зґвалтували 70-річну жінку. Підтвердження цього є у перехопленні Головного управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

"Пішли вони по воду, їх там не пустили, потім зайшли в якесь село. Там, каже, бабку 70-річну, ї*ать зґвалтували", - каже окупант.

Його співбесідник підтверджує, що таке відбулося, і взагалі відбувається свавілля. "Тут зеки ходять, губляться, потім їх шукаєш", - каже він.

При цьому росіяни скаржаться, що атаки України не вщухають. "Бл*, та коли у них закінчаться патрони", - бідкається росіянин.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...