У середу, 18 травня, українські десантники ударили по позиціях ворога та знищили бойову машину піхоти разом з окупантами. Кадри з безпілотника стали підтвердженням гарної роботи українських артилеристів. Розгромили російських фашистів на одному з напрямків оборони бійці 25-ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади. Про це повідомило командування десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
Військові показали відео, як українська артилерія працює по ворожих позиціях. Як видно з кадрів, українські захисники вогнем артилерії знищили або серйозно пошкодили одну БМП російських загарбників.
Бойова машина ворога розташовувалася біля будівлі. Поруч із БМП видно декілька влучань снарядів, один з яких імовірно і призвів до знищення бронетехніки. Також снаряди влучали у траншеї, які ворог облаштував біля дороги та кількох будівель. Самі ж окупанти під час обстрілу намагалася сховатися у польовому укритті, але їм це не вдалось.
"Бойова машина піхоти та "заблукалі" окупанти пішли вслід за "русским военным кораблем", – прокоментували кадри українські десантники. Вогонь української артилерії коригував безпілотник, який вів спостереження за ворожими позиціями.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...