
Країна-агресорка Росія продовжує втрачати на війні проти України своє озброєння та особовий склад. Українські захисники вкотре знищили російські танки, передають Патріоти України.
Відповідні відео опублікували 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада та український журналіст Юрій Бутусов. Зокрема, на кадрах зафільмовано, як ворожа техніка перетворюється на брухт.
"Ранок розпочинається з полювання на ворожі танки, ще один підбитий танк у колекцію артилеристів 128 окремої гірського-штурмової бригади", – зазначили у пресслужбі бригади
Бутусов же опублікував кадри, які демонструють роботу бійців територіальної оборони Дніпра. "Бійці з ТрО Дніпра відправили російський танк в останню путь", – зазначив він.
В коментарях українці тішаться новими втратами ворога і зазначають, що російські танки пішли услід за воєнним кораблем.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...