"Пішов - і слава Богу": Кошовий дивно висловився про конфлікт з Богданом (відео)

Євген Кошовий зізнався, що мав складні відносини із колишнім главою ОПУ.

Актор студії "Квартал 95" і друг президента України Євген Кошовий заявив, що мав серйозний конфлікт з ексголовою Офісу президента Андрієм Богданом. Разом з тим, він не захотів розголошувати його деталі, підкресливши, що це дуже особисте. Про відносини з Богданом комік розповів в інтерв'ю головній редакторці сайту "Гордон" Олесі Бацман, передають Патріоти України.

Зокрема, журналістка запитала у Кошового, чому йому не подобається Богдан, проте почула ухильну відповідь. "Навіщо? Давай не будемо про це. Не хочу. Це дуже особисте. Облишмо виносити це все на загальний огляд. Не хочу навіть про це говорити", – сказав актор.

Бацман уточнила, чи йде мова про особистий конфлікт, який переріс у щось більше. "Не те щоб особистий конфлікт. Просто... Не хочу, все. Пішов – і слава Богу", – коротко резюмував Кошовий.

Дуже небезпечний напрямок: Експерт дав прогноз, де, окрім Часового Яру, наступатимуть окупанти

вівторок, 16 квітень 2024, 6:44

Російські окупанти продовжують наступати на Часів Яр. Ситуація складна, тривають запеклі бої. Чому цей напрямок і саме місто такі важливі для росіян, передають Патріоти України. з посиланням на Facebook керівника Центру військово-правових досліджень Ол...

Є три сценарії завершення війни, більшість Україну не влаштовує: Військовий розповів, чого чекати

вівторок, 16 квітень 2024, 6:25

На даний момент існує декілька сценаріїв завершення війни Росії проти України, більшість із них неприємні. У нинішній ситуації реальним сценарієм може стати корейський варіант розвитку подій. Про це заявив колишній радник Офісу президента і МВС, військ...