В Індонезії біля берегів острова Балі пропала субмарина KRI Nanggala-402 з 53 членами екіпажу на борту. Влада оголосила про початок рятувальної операції, зазначають Патріоти України.
Субмарина проводила навчальні маневри в водах на північ від Балі, але в середу вранці не вийшла на зв'язок. Як повідомляють індонезійська влада, підводний човен повинен був взяти участь в запусках торпед, але зник після того, як отримав дозвіл відійти на більш глибоководну ділянку.
Вертоліт, який бере участь в пошуках, знайшов в море масляну пляму в місці, де, як передбачається, човен пішов на глибину.
До пошукової операції залучені військові кораблі. Влада Індонезії звернулися за допомогою до сусідів - Австралії, Сінгапуру та Індії. За даними міністерства оборони країни, ці держави готові сприяти.
"Наш флот займається пошуками. Ми знаємо квадрат, але там досить глибоко", - сказав адмірал Юліус Віджоджоно в коментарі агентству Франс прес.
Субмарина KRI Nanggala-402 німецького виробництва - одна з п'яти, що стоять на озброєнні військово-морського флоту Індонезії.
Побудована в кінці 1970-х років, а з 2010 по 2012 рік проходив ремонт в Південній Кореї, повідомляє Рейтер. Однак поки невідомо, чи пов'язано зникнення субмарини з її технічним станом.
Представник індонезійського командування заявив, що це перший подібний інцидент для країни.

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...