Пішов проти "батька незалежності": Клімкін назвав "інспекцію" на Донбасі провокацією нового типу (відео)

Ініціатива щодо інспекції позицій ЗСУ на Донбасі є провокацією Росії нового типу. Таку думку висловив екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Ця інспекція, яка була погоджена на території, контрольованій нами – це більше, ніж банальна провокація. Це класична провокація, яка є, якщо хочете, провокацією нового типу", – заявив він.

За словами дипломата, мета цієї провокації – змусити українську сторону йти на подальші поступки в ситуації, коли припинення вогню на Донбасі має особливе значення напередодні місцевих виборів.

"Вся логіка цієї провокації – зробити Донецьк і Луганськ фактично стороною процесу в плані безпеки, а безпека абсолютно критична. Спочатку починаємо розмову стосовно питань безпеки, потім Кремль дотисне щодо їх визнання, легітимізації, а потім – початок федералізації", – пояснив Клімкін логіку дій Кремля.

Джерело: Обозреватель

"Великий наступ" Герасимова вже в розпалі, але у Путіна немає нескінченного запасу військ і техніки, - Том Купер

субота, 4 лютий 2023, 21:23

Військовий аналітик Топ Купер вважає, що новий наступ окупаційної російської армії на Україну вже почався, зокрема на сході. Українські топпосадовці вже деякий час попереджають, що Росія готується до нових атак, і вони нібито можуть розпочатися до 24 л...

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...