Пішов проти "батька незалежності": Клімкін назвав "інспекцію" на Донбасі провокацією нового типу (відео)

Ініціатива щодо інспекції позицій ЗСУ на Донбасі є провокацією Росії нового типу. Таку думку висловив екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Ця інспекція, яка була погоджена на території, контрольованій нами – це більше, ніж банальна провокація. Це класична провокація, яка є, якщо хочете, провокацією нового типу", – заявив він.

За словами дипломата, мета цієї провокації – змусити українську сторону йти на подальші поступки в ситуації, коли припинення вогню на Донбасі має особливе значення напередодні місцевих виборів.

"Вся логіка цієї провокації – зробити Донецьк і Луганськ фактично стороною процесу в плані безпеки, а безпека абсолютно критична. Спочатку починаємо розмову стосовно питань безпеки, потім Кремль дотисне щодо їх визнання, легітимізації, а потім – початок федералізації", – пояснив Клімкін логіку дій Кремля.

Джерело: Обозреватель

"Жест доброї волі": Українські військові показали ювелірну роботу гаубиць М777 по складу боєприпасів окупантів (відео)

субота, 2 липень 2022, 15:00

В Запорізькій області російські загарбники продемонстрували черговий "жест доброї волі", добровільно звільнивши свій склад на користь ЗСУ. Відповідне відео опублікували на сторінці 72 ОМБр імені Чорних Запорожців у Telegram, передають Патріоти України....

Без "знання" російської історії до роботи не допустять: Окупанти відправляють вчителів з Маріуполя на "атестацію" до РФ

субота, 2 липень 2022, 14:52

Окупований Маріуполь перебуває на межі екологічної та гуманітарної катастрофи. У місті залишилося не так багато жителів. Але росіяни вигадують для них все нові випробування, зазначають Патріоти України. В черговий раз від окупантів дісталося вчителям у...