Пішов воювати після перегляду фільму "Кращі у пеклі": В Україні самоліквідувався "вагнерівець", який хотів, щоб "в РФ не було, як в Європі"

В Україні самоліквідувався "вагнерівець" Єгор Комаров, який пішов вбивати українців після перегляду фільму "Кращі у пеклі". Окупант заявив, що йде боротися, "щоб в Росії не було як в Європі". Як повідомляю росЗМІ, "вагнерівець" нібито воював не проти українців, а проти європейських цінностей, передають Патріоти України.

"Коли Єгорович збирався на фронт, я запитав його: "Навіщо?" Він відповів: "Щоб не було в Росії як у Європі - гомосятина і тато+тато." Він йшов воювати проти європейських цінностей, а не проти українців. Їх він називав братами" – заявив друг загиблого Олександр Бегішев.

За його словами, "зажмурений" окупант пішов у "Вагнер" після перегляду фільму "Кращі у пеклі". "Він за душу нас взяв. І Єгорович вигукнув: "Я хочу бути з цими хлопцями!". Відправив до ПВК "Вагнер" документи та його одразу ж взяли. Коли в Єгора скінчилися набої, і солдати ЗСУ почали до нього наближатися, він підірвав себе двома гранатами", - заявив товариш "вагнерівця". Згодом додому привезли пакетик з рештками окупанта та кілька значків, які у ПВК Пригожина називають нагородами".

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...