
Окремі підрозділи російських окупаційних військ мають дуже низький рівень морально-психологічного стану і шукають можливість уникнути подальшої участі у бойових діях. Зокрема, на Харківщині дезертували близько двохсот окупантів, їх розшукують. Близько двохсот російських дезертирів розшукують у лісі на півдні Харківської області, передають Патріоти України.
Про це повідомляє Борівська селищна рада. Так, у Гороховатку зайшла велика кількість російських військових, які брали участь у боях під Ізюмом. Звідти вони повернулися поранені, брудні, голодні і злі, з пошкодженою технікою.
"Розселилися по селу. Є інформація, що близько 200 рашистів після заходу в село втекли і переховуються у лісі. Їхні командири організовують пошуки дезертирів", – йдеться у повідомленні. У Генштабі ЗСУ повідомили, що випадки дезертирства спостерігаються також на сході та півдні України.
"У зв’язку зі значними втратами особовий склад окремих підрозділів окупаційних військ має дуже низький рівень морально-психологічного стану і шукає можливість уникнути подальшої участі у бойових діях. Так, за наявною інформацією, особливо це розповсюджено серед особового складу 1 армійського корпусу російських окупаційних військ. У підрозділах, що виведені на відновлення боєздатності з районів Херсону, Миколаєва та Попасної", - йдеться у повідомленні.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...