Після довгих років співпраці раптом усвідомив: Гройсман розповів про перспективи об'єднання з Порошенком

За словами прем'єра, Gtnhj Порошенко простягув йому руку заради співпраці

Порошенко вітає нового прем'єр-міністра України, пролоббійованого БПП

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що на дострокові парламентські вибори він піде самостійно зі своєю партією. Про це він повідомив в ефірі телеканалу ICTVзазначають Патріоти України.

Гройсман заявив, що п'ятий президент Петро Порошенко пропонував йому спільний похід на вибори, які призначені на 21 липня 2019 року.
"Я прийняв рішення йти самостійно і це рішення є для мене остаточним. Я вважаю, що ми просто різні", - заявив прем'єр.
За словами Гройсмана, його партія "Українська стратегія" складатиметься з молодих людей, які при цьому вже мають певний досвід.
24 травня прем'єр-міністр підтвердив свій намір брати участь в парламентських виборах, анонсував створення своєї політичної партії і сказав, як вона буде називатися.
20 травня Гройсман заявив, що йде у відставку. Під час брифінгу він підкреслив, що після обрання нового президента запропонував Володимиру Зеленському разом з парламентом сформувати новий порядок денний, щоб реагувати на виклики і загрози і приймати ефективні рішення, але "президент обрав інший шлях".

ССО взяли участь у водолазних зборах

понеділок, 13 липень 2020, 0:25

Під час водолазних зборів українські підрозділи відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації. Представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій та інших силових структур відпрацьовували вправи із застосуванням сп...

Хіти тижня. "​За разговорами о возможном большом наступлении российских войск под предлогом возобновления подачи воды в Крым, мы упускаем очень много важных деталей", - Сазонов

понеділок, 13 липень 2020, 0:10

"За разговорами о возможном большом наступлении российских войск под предлогом возобновления подачи воды в Крым, мы упускаем очень много важных деталей. Важных настолько, что иногда подогрев этой темы выглядит информационной операцией", - пише у своєму...