Після двох красунь підряд на посаді не уникнути прискіпливих порівнянь: МЗС України змінило речника

Олег Ніколенко п'ять років працював речником Постійного представництва України при ООН в Нью-Йорку.

Посаду спікера Міністерства закордонних справ обійняв колишній речник Постійного представництва України при ООН в Нью-Йорку Олег Ніколенко. Про це з посиланням на прес-службу відомства повідомляють Патріоти України.

Ніколенко є професійним дипломатом. Має дві вищих освіти - філологічну та юридичну. "У старшій школі я захоплювався іноземними мовами, історією та географією. Тому спочатку здобув філологічну освіту і став перекладачем англійської та арабської мов, а згодом - юристом-міжнародником", - розповідає про себе новий речник МЗС.

2008 року Ніколенко пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії. Починаючи з 2011 року, коли в Лівії спалахнула громадянська війна, працював там в екстремальних умовах, займався евакуацією українських громадян.

Після повернення до Києва продовжував займатися регіоном Північної Африки та Близького Сходу. Потім п'ять років працював речником Постійного представництва України при ООН в Нью-Йорку.

Нагадаємо, що перед цим посаду речника МЗС України обіймала дипломат-жінка - Мар'яна Беца:

Потім Мар'яну Бецу замінила Катерина Зеленко:

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує:

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...