
Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Вітольд Фокін заявив, що може залишити свою посаду. В ефірі програми "Персона грата" на "UA: Українське радіо" Фокін сказав, що може піти з ТКГ через місяць. Він підкреслив, що це не пов'язано з тим, що його "полощуть у бруді", передають Патріоти України.
"Це мене не зламає. Але якщо я не отримаю підтримку від влади, я буду змушений піти. Хоча знаю, що дуже багато людей будуть розчаровані, тому що мені довіряють і чекають від мене позитивних рішень", – зазначив Фокін. Він також підкреслив, що не визнає мову ультиматумів. "Потрібно завжди шукати компроміс. Але, по суті, якщо зараз протягом місяця ніхто не вислухає мої окремі пропозиції, то я напевно задумаюсь над цим", – сказав Фокін.
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...