
США стурбовані ситуацією з безпекою у Чорноморському регіоні, заявила вона на зустрічі з міністром оборони Румунії Ангелом Тілвером. За її словами, американська сторона зберігає повну відданість зміцненню потенціалу Румунії й НАТО "для захисту та стримування будь-якої агресії проти спільної території союзників на східному фланзі", передають Патріоти України.
"Амбасадорка Кавалек висловила бажання Сполучених Штатів і далі надавати допомогу Румунії з метою ефективнішого захисту національної території, зокрема найближчим часом скерувати до Румунії кілька бойових літаків ВПС США для посилення місій НАТО з охорони повітряного простору", – ідеться в повідомленні румунського міноборони.
Тілвар, зі свого боку, заявив, що Бухарест вжив додаткових заходів безпеки у прикордонній зоні, посиливши моніторинг і захист повітряного простору.
"Як заявив у четвер генеральний секретар НАТО, Альянс значно наростив свою присутність у Чорноморському регіоні. Для нас безпека наших громадян має першорядне значення, особливо тих, хто живе в районах, де РФ вчинила жорстокі напади на українські цивільні порти", – додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...