Після кожного обстрілу РФ ми надамо Україні ще більше допомоги, - голова МЗС Великої Британії

Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс анонсувала ще більшу допомогу для України. За її словами, нова підтримка надаватиметься після кожного обстрілу Росії. Про це Трасс заявила під час виступу другого саміту перших леді та джентльменів, який проходить у Києві у суботу, передають Патріоти України.

Вона наголосила, що українці борються не лише за своє майбутнє, а за демократію, майбутнє та суверенітет загалом. "Саме тому перемога України важлива для всіх нас. З кожною ракетою, яка потрапляє в українські міста, з кожним чоловіком, жінкою та дитиною, які страждають, ми надаватимемо більше", – сказала глава МЗС Британії.

Вона запевнила, що Росія має програти у цій війні, тому партнери продовжуватимуть підтримувати Україну. "Ми надаватимемо допомогу, щоб Україна стала потужнішою, успішнішою після цієї війни, бо вона повстане символом демократії. Те, що Путін намагається знищити Україну - він тільки створює потужнішу, об'єднану націю. Великобританія залишатиметься з Україною стільки, скільки це буде потрібно. Зараз, як ніколи Україна має перемогти", – заявила Трасс.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...