
Українські військові успішно випробували модернізовані зразки ракетного озброєння. Йдеться про установку "Точка-У" та реактивний боєприпас "Тайфун-1", повідомляють Патріоти України.
Все це відбувалося на полігоні "Алібей", що розташований на Одещині. Там здійснили, зокрема, 4 запуски боєприпасів. Двічі запускали зразок "Тайфун-1" – модернізований снаряд "Граду" з дальністю, збільшеною до 40 кілометрів. Стільки ж стріляв й оперативно-тактичний комплекс "Точка-У". Ракети, призначені для нього, зазнали модернізації.
Керував випробувальними пусками генерал-лейтенант Радіон Тимошенко, заступник начальника Генштабу ЗСУ. Також брали участь:

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: