"Після Нового року буде загальна мобілізація - до останнього росіянина": Окупант поскаржився дружині на важке життя на війні

Росія стрімкими темпами втрачає свої позиції на війні в Україні. Тому влада Кремля готує нову хвилю мобілізації у своїй державі-терористі. Про це свідчить розмова воєнного злочинця РФ із близькими. Аудіоперехоплення традиційно здійснило Головне управління розвідки України, передають Патріоти України.

"Військовослужбовець Росії розмовляє з дружиною про свій візит до шпиталю і дізнається про останні новини з Росії", – зазначили в ГУР МО України.

На запитання жінки про те, як у нього справи, окупант розповів, що їздив до шпиталю: "Кажу, в мене голова болить, спина болить, нирки болять, ну, коротше, нічого їх не влаштовує. Зробив, на х*й, я маю три дні покололи диклофенак. Потім дали із собою ще три уколи і кажуть: все, йди, їдь на позиції. Я спробував посперечатися, він мені лекцію прочитав", – додав оккупант.

За словами окупанта, йому сказали, що організм адаптувався до всіх найгірших умов... "Звідси їдуть: інфаркт, інсульт і пневмонія", – процитував окупант лікаря.

Дружина розповіла, що не знає про життя на фронті, бо навіть на телебаченні їй про це не говорять. "Взагалі мені надіслали ініціативу. Востаннє там у них було засідання, в Кремлі. Знайомі мені прислали, що в січні буде мобілізація, мільйон хочуть набрати або 300 тисяч із них. Загалом буде вже загальна мобілізація, мабуть, до останнього росіянина, доки він усіх не вгробить", – поділилася співрозмовниця.

Жінка розповіла, що чутки про розстріл тих, хто проти, підтверджено словами мобілізованих. "Ті, кому вдається виїхати звідти, кажуть: "Так, було й таке", – додала жінка.

Сі Цзіньпін може скористатись "шансом": Генерал США спрогнозував війну із Китаєм уже в 2025 році

субота, 28 січень 2023, 12:30

Генерал Військово-повітряних сил США, командувач аеромобільного командування Майк Мініхан розіслав своїм підлеглим доповідну записку, в якій закликав їх готуватися до війни з Китаєм. На його думку, така війна може розпочатися вже у 2025 році. Про це пи...

Чонгарський капкан: Лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів, - експерт

субота, 28 січень 2023, 12:27

"ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили завадити українському контрнаступу", - пише у своєму блозі Дмитро Снєгирьов, передають Патріоти Укр...