Після пандемії коронавірусу Росія втратить значення, а США стануть центром: Іноземцев дав цікавий прогноз

Західні економіки зможуть відновитися після пандемії коронавірусу до кінця 2020 року. Як заявив російський економіст Владислав Іноземцев, глобальна економіка дуже сильно змінить свою структуру, передають Патріоти України.

"Захід остаточно усвідомлює, що в нього в руках практично необмежене багатство, що він може, друкуючи гроші, долати будь-які тимчасові проблеми; акцент буде ще більше зроблений на технологічний прогрес; норма накопичення скоротиться в таких умовах ще більше", – зазначив він.

Водночас, за словами економіста, індустріальні країни типу Китаю та сировинні типу Росії виявляться куди менш значущими для світової економіки.

"Я б сказав, що Америка відновиться як центр "однополярного" (тільки тепер економічно) світу так само, як вона стала центром політично однополярного світу після "холодної війни", – підкреслив Іноземцев.

Пентагон відповість на дії Росії в Лівії - американський генерал

субота, 30 травень 2020, 15:44

Якщо Росія збереже постійну позицію в Лівії і розгорне там ракетні системи великої дальності, то це змінить "правила гри" для Європи, НАТО і багатьох західних країн. У Пентагоні вважають, що введення Росією військових літаків до Лівії може в подальшому...

Хіти тижня. Таємниці "слуг": Знайшовся "таємний" особняк головного викорінювача "чортів" Зеленського (відео)

субота, 30 травень 2020, 15:00

Голова СБУ платить податки лише за крихітний клаптик землі з цієї розкішної садиби. Голова Служби безпеки України Іван Баканов приховує від усіх розкішний особняк в селі Ходосівка (Київська область). Формально Івану Баканову належить маленький клаптик,...