Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною.

Навальний життя українцям не полегшить. Фото: ТАСС.

Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вважає, що Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Просто у випадку президентства Олексія Навального Москва діятиме витонченіше і за значно більшим фінансуванням, оскільки в інтересах нової нібито демократичної влади РФ буде скасовано міжнародні санкції. Про це громадський діяч заявив у своєму відеозверненні, присвяченому новій хвилі вуличних протестів у найбільших містах Росії, передають Патріоти України.

"Потім, через два-три роки вони сюди зайдуть із зовсім іншими силами та конфігурацією. І, повірте, їхні спецслужби вже планують всі ці варіанти - як вони будуть діяти, якщо влада (у Росії - ред.) зміниться. Закладається вже бюджет, стратегічні проєкти. Тут (в Україні - ред.) вже зрощуються якісь фігури", - зазначив Карась.

За його словами, спершу, як і в першій половині 2000-их, знову йтиметься про розширення політичного, культурного, економічного й інформаційного впливу Росії в Україні. "У нас буде ще більше проблем. Тому що з них знімуть санкції. Вони будуть грати, що вони "нова прогресивна демократична технократична Росія". І "ми ж брати", "ми ж слов'яни", "давайте закінчимо війну". І понесеться ще більш небезпечна для нас зона впливу. Тому що у військовому плані їм (новій російській владі- ред.) нічого не світить, зате їм дуже багато світить, купуючи канали, купуючи тут бізнес, купуючи політиків", - пояснив він.

"Цей сценарій для них хороший. Це буде "демократична" Росія без санкцій і, більше того, помножена на "давайте припинемо", "давайте разом реагувати на світові виклики, на послаблення ролі США, на посилення ролі Китаю". Буде ще захід китайських грошей. Можливо, "демократичні росіяни" сюди прийдуть як емісари Китая і китайських грошей", - додав представник "Основи майбутнього". "Російський ліберал закінчується там, де починається українське питання", - наголосив Євген Карась.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся? Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...