Після поразки в Україні Путін може розпочати війну проти Грузії, - військовий експерт Копчак

Експерт Грузинського центру стратегічного аналізу Володимир Копчак вважає, що після поразки в Україні Путін може розпочати військову інтервенцію в Грузію Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Росіяни можуть вдатись до дестабілізації ситуації в Грузії. Вони це роблять за різними каналами. Російська пропагандистка Симоньян хвалить Тбілісі за те, що вони єдині в регіоні поводять себе нормально стосовно агресії РФ проти України. Це з одного боку означає, що Росія не буде вторгатись до Грузії, а з іншого боку це збурює грузинське суспільство, яке в більшості підтримує Україну", - пояснив Копчак.

Копчак зауважив, що багато політологів говорять про те, що Грузії пощастило в тому, що для росіян зараз важливіше дестабілізувати ситуацію в Молдові.

"Грузії пощастило в тому, що для росіян зараз важливіше розхитувати ситуацію в Молдові. Однак, Грузії не пощастило з тим, що перед Молдовою є ЗСУ, а перед грузинами немає. Грузини не хочуть дражнити Москву та відкривати другий фронт проти Росії. Проте, я переконаний, що другий фронт на Південному Кавказі може відкрити лише одна країна - Росія. І Грузія тут під прямим ударом", - додав Копчак.

Копчак також наголосив, що Москва може розпочати бойові дії проти Грузії, якщо Путін програє в Україні. "Якщо змоделювати ситуацію, за якої Путін розпочне військове вторгнення до Грузії, то є два варіанти розвитку подій. Якщо Кремль не отримає якоїсь реальної перемоги в Україні, то Путін може розпочати війну проти Грузії, або буде розгромлений в Україні, але збереже конструкцію режиму і тоді для якоїсь перемоги він може зробити щось із Тбілісі", - додав Копчак.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...