Після поразки в Україні Путін може розпочати війну проти Грузії, - військовий експерт Копчак

Експерт Грузинського центру стратегічного аналізу Володимир Копчак вважає, що після поразки в Україні Путін може розпочати військову інтервенцію в Грузію Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Росіяни можуть вдатись до дестабілізації ситуації в Грузії. Вони це роблять за різними каналами. Російська пропагандистка Симоньян хвалить Тбілісі за те, що вони єдині в регіоні поводять себе нормально стосовно агресії РФ проти України. Це з одного боку означає, що Росія не буде вторгатись до Грузії, а з іншого боку це збурює грузинське суспільство, яке в більшості підтримує Україну", - пояснив Копчак.

Копчак зауважив, що багато політологів говорять про те, що Грузії пощастило в тому, що для росіян зараз важливіше дестабілізувати ситуацію в Молдові.

"Грузії пощастило в тому, що для росіян зараз важливіше розхитувати ситуацію в Молдові. Однак, Грузії не пощастило з тим, що перед Молдовою є ЗСУ, а перед грузинами немає. Грузини не хочуть дражнити Москву та відкривати другий фронт проти Росії. Проте, я переконаний, що другий фронт на Південному Кавказі може відкрити лише одна країна - Росія. І Грузія тут під прямим ударом", - додав Копчак.

Копчак також наголосив, що Москва може розпочати бойові дії проти Грузії, якщо Путін програє в Україні. "Якщо змоделювати ситуацію, за якої Путін розпочне військове вторгнення до Грузії, то є два варіанти розвитку подій. Якщо Кремль не отримає якоїсь реальної перемоги в Україні, то Путін може розпочати війну проти Грузії, або буде розгромлений в Україні, але збереже конструкцію режиму і тоді для якоїсь перемоги він може зробити щось із Тбілісі", - додав Копчак.

"До Кремінної залишилася пара кілометрів": Глава Луганської ОВА поділився багатообіцяючою інформацією

четвер, 1 грудень 2022, 22:15

Українські військові просуваються у Луганській області та вже знаходяться за декілька кілометрів від міста Кремінна. Про це в телеграмі повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "На сьогодні ситуація складна, але кардин...

Представники "Росатома" на ЗАЕС привласнюють зарплати українського персоналу, - ГУР Міноборони

четвер, 1 грудень 2022, 21:53

Представники російської корпорації "Росатом" "відмивають" гроші, які виділяються на здійснення управління ЗАЕС - для цього вони оформлюють фіктивні фінансові документи (корпоративні картки) на ім’я персоналу ЗАЕС, які мають громадянство України. Про це...