Після провалу судового шоу "Замах на державного діяча": Герус розповів, якого покарання прагне для Ляшка

Після провалу плану обвинувачення у бориспільському суді щодо арешту головного "радикала" країни центральна влада загалом і ГПУ зокрема прагнутимуть уникнути виправдального вироку Ляшку для збереження обличчя.

Після мабуть неочікуваного для Зекоманди рішення суду, котрий віддав Олега Ляшка на поруки, стало зрозуміло, що команда Рябошапки припустилась серйозної іміджевої помилки, зазначають Патріоти України. Отривавши невтішну звістку у Києві, народний депутат від “Слуги народу” Андрій Герус заявив, що Олег Ляшко, який накинувся на нього в аеропорту “Бориспіль”, не заслуговує реального тюремного терміну. Про це наближений до Коломойського нардеп завив в ефірі Радіо НВ, зазначають Патріоти України.

На думку Геруса, для Ляшка “було б достатньо випробувального терміну з умовним покаранням”.

“Воно, по-перше, стримувало б його від повторних провокацій, тому що якщо порушуєш випробувальний термін з умовним покаранням, то тоді настає повноцінне. По-друге, має бути невідворотність покарання. По-третє, тоді така судимість не дозволяє балотуватися на наступних виборах”, — сказав він.

Нардеп також заявив, що охоронець Ляшка “досить повноцінно” брав участь у бійці.

“Ця ситуація дає моральне право для того, щоб наступала якась певна відповідальність”, — сказав Герус.

Як повідомлялося, сьогодні, 19 листопада, Бориспільський міськрайонний суд відпустив лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка на поруки під особисте зобов’язання.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...