Після провалу судового шоу "Замах на державного діяча": Герус розповів, якого покарання прагне для Ляшка

Після провалу плану обвинувачення у бориспільському суді щодо арешту головного "радикала" країни центральна влада загалом і ГПУ зокрема прагнутимуть уникнути виправдального вироку Ляшку для збереження обличчя.

Після мабуть неочікуваного для Зекоманди рішення суду, котрий віддав Олега Ляшка на поруки, стало зрозуміло, що команда Рябошапки припустилась серйозної іміджевої помилки, зазначають Патріоти України. Отривавши невтішну звістку у Києві, народний депутат від “Слуги народу” Андрій Герус заявив, що Олег Ляшко, який накинувся на нього в аеропорту “Бориспіль”, не заслуговує реального тюремного терміну. Про це наближений до Коломойського нардеп завив в ефірі Радіо НВ, зазначають Патріоти України.

На думку Геруса, для Ляшка “було б достатньо випробувального терміну з умовним покаранням”.

“Воно, по-перше, стримувало б його від повторних провокацій, тому що якщо порушуєш випробувальний термін з умовним покаранням, то тоді настає повноцінне. По-друге, має бути невідворотність покарання. По-третє, тоді така судимість не дозволяє балотуватися на наступних виборах”, — сказав він.

Нардеп також заявив, що охоронець Ляшка “досить повноцінно” брав участь у бійці.

“Ця ситуація дає моральне право для того, щоб наступала якась певна відповідальність”, — сказав Герус.

Як повідомлялося, сьогодні, 19 листопада, Бориспільський міськрайонний суд відпустив лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка на поруки під особисте зобов’язання.

"Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

понеділок, 3 серпень 2020, 20:39

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...

Стримування Москви: Голова Пентагону оголосив про передислокацію до Польщі нових військових підрозділів США

понеділок, 3 серпень 2020, 20:29

В Польщі на ротаційній основі вже знаходяться приблизно 4,4 тис. американських військових. У Польщу прибуде додатково ще 1 тис. військових США. Про це повідомив глава Пентагону Марк Еспер, передають Патріоти України.