Після скандальних заяв про Волинську трагедію: Речника МЗС Польщі відсторонили від роботи

Речника МЗС Польщі Лукаша Ясіну відсторонили від роботи після його заяви про те, що президент України Володимир Зеленський повинен попросити пробачення за Волинську трагедію. Про це інформує RMF FM, передають Патріоти України.

Повідомляється, що Ясіну відправили у безстрокову відпустку через його скандальну заяву, в якій він вимагав від президента України Володимира Зеленського вибачень за причетність українців до Волинської трагедії.

В свою чергу українське посольство назвало таку заяву "гідною жалю". Видання повідомляє, що Ясіна більше не повернеться до роботи прессекретаря МЗС Польщі.

"Я ставлюся до цього особисто, тому що я майже родом з Волині і, хоча моя родина не волиняни, я виріс серед людей, які звідти втекли. Я пам'ятаю час, коли цей злочин не був проблемою, тому що він був маловідомим", – сказав Ясіна.

Він додав, що нібито з українського боку все ще бракує розуміння того, наскільки це питання важливе для поляків. На питання про те, чи повинен президент України Володимир Зеленський вибачитись за це, Ясіна відповів: "Це не було зроблено державою Україна, але президент Зеленський повинен взяти на себе відповідальність за це".

"Перепрошуємо і просимо про вибачення – це, на думку Ясіни, має прозвучати з українського боку. "Ця формула дуже добре працює у випадку польсько-українських відносин, і її все ще бракує", – зазначив він.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...