Після скандалу у мережі: Російська супермодель спробувала виправдатися за рашистський символ

Російська супермодель Ірина Шейк, яка використала літеру "Z" в оформленні посту у соцмережі, заявила, що не мала на увазі підтримку війни Росії в Україні, передають Патріоти України.

Зазначимо, що ця літера є одним з рашистських символів, яким російські окупанти позначають свою техніку. Після того, як Шейк опублікувала фото салату олів'є у мережі та підписала його сленговим "russianzz on wednesday", на неї накотилася хвиля критики. Модель видалила фото і перезалила її ще раз без напису, а згодом опублікувала ще один пост, в якому зазначила, що не мала на увазі підтримку війни.

"Іноді салат це просто салат. Я даю слово: ніяких зашифрованих послань чи політичних висловлювань тут. Бажаю кожному кохання", - написала Шейк.

Зазначимо, що модель народилася у Росії, проте останні 15 років проживає у США. Супермодель лише один раз висловилося на тему війни Росії проти України виклалавши пост з написом No To War та посиланням на благодійні фронди, що допомагають українцям.


Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...