Після свято-"побєдобєсного" шмагання "біндер": Сьогодні російські окупанти, після важких втрат за вихідні, наважились лише на один обстріл і знов отримали по "соплях"

Московське начальство вимагає від своїх найманців "подвигів". Однак запалу на третій день побєдобєсія майже не залишилось, "гібриди" зализують рани від потужних провокацій 9-10 травня

11 травня збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню неподалік Кримського на Донеччині, але українські військові знов потужно покарали окупантів, повідомляють Патріоти України з посиланням на вечірнє зведення штабу операції Об’єднаних сил

Терористи відкрили вогонь зі станкового протитанкового гранатомета та великокаліберних кулеметів по позиціях ОС. Втрат серед українських військових внаслідок ворожих обстрілів вдалося уникнути.

"Українські захисники для припинення ворожої активності рішуче застосували чергові вогневі засоби. Втрати противника уточнюються. Підрозділи Об’єднаних сил продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись умов припинення вогню та готові до реагування на можливі загрози з будь-яких напрямків", - йдеться у повідомленні.


"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...