
Після паузи, яка тривала 5 місяців, росіяни відновили використання далекобійного ракетного озброєння, отриманого від КНДР. Зокрема, під час масованого удару по Україні 31 липня окупанти застосували балістичну ракету північнокорейського виробництва. Про це пише портал Defense Express з посиланням на власні джерела, зазначають Патріоти України.
Пуск було зафіксовано з території РФ в напрямку Білої Церкви, проте своєї цілі ракета не досягла. Вона начебто сама впала на території Київської області, ймовірно, після вибуху в повітрі.

За даними журналістів, на місці падіння цієї ракети знайшли уламки з маркуванням, які відповідають раніше виявленим залишкам балістичних ракет типу KN-23.
Нагадуємо, що востаннє застосування Росією балістичних ракет KN-23 для ударів по Україні фіксували 27 лютого 2024 року.
Видання опублікувало фото цих уламків.

У матеріалі наголошується, що останній до цього моменту зафіксований випадок застосування росіянами балістичних ракет KN-23 північнокорейського виробництва для ударів по Україні було зафіксовано 27 лютого 2024 року. Відтак, РФ відновила використання далекобійного ракетного озброєння від КНДР після паузи, яка тривала 5 місяців.

"Наразі відомо, що північнокорейські балістичні ракети, які отримала РФ у своє розпорядження для ударів по Україні мають БЧ із фугасним спорядженням, потужність яких складає до 1000 кілограмів у тротиловому еквіваленті. Водночас встановлена максимальна дальність пуску цих ракет складає до 650 кілометрів", - пише портал..
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...