Після "тривалих та успішних переговорів" Росія втратила ще одного покупця своїх "не имеющих аналогов в мире" Су-35. Клієнт означив суттєву ваду розпіареного недоробла російського ВПК

Алжир відмовляється від закупівлі російського винищувача Су-35 – попри те, що російські ЗМІ неодноразово повідомляли, що перемовини щодо замовлення цих літаків країною Північної Африки все ще в силі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Military Watch Magazine.

Серед офіційних причин такої відмови – те, що Алжир планує посилити свої Повітряні сили іншими шляхами. Йдеться, зокрема, про дооснащення винищувачів Су-30МКА двигунами АЛ-41 та РЛС "Ирбис-Э", а також про ймовірну закупівлю російських Су-57.

Однак алжирські військові аналітики стверджують, що основна причина відмови від російських Су-35 – ефективність бортової радіолокаційної станції, вартість якої до того ж приблизно на 60 % вища, ніж у Су-30МКА.

Алжирський винищувач Су-30МКА

Зазначається, що вимоги Алжиру до літака для забезпечення переваги у повітрі включали інтеграцію РЛС з активною фазованою антенною решіткою (AESA), яку РФ поки що не інтегрувала в жодний винищувач, що діє у складі ескадрильї.

Індонезія також відмовилася від російських Су-35

Нагадаємо, що це вже не вперше за останній час, коли країни відмовляються від російських Су-35 – так, наприкінці минулого року Defense Express повідомляв, що Індонезія остаточно відмовилася від спроб закупівлі російських винищувачів Су-35 і тепер буде обирати між американськими та французькими винищувачами.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

"Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...