Після "тривалих та успішних переговорів" Росія втратила ще одного покупця своїх "не имеющих аналогов в мире" Су-35. Клієнт означив суттєву ваду розпіареного недоробла російського ВПК

Алжир відмовляється від закупівлі російського винищувача Су-35 – попри те, що російські ЗМІ неодноразово повідомляли, що перемовини щодо замовлення цих літаків країною Північної Африки все ще в силі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Military Watch Magazine.

Серед офіційних причин такої відмови – те, що Алжир планує посилити свої Повітряні сили іншими шляхами. Йдеться, зокрема, про дооснащення винищувачів Су-30МКА двигунами АЛ-41 та РЛС "Ирбис-Э", а також про ймовірну закупівлю російських Су-57.

Однак алжирські військові аналітики стверджують, що основна причина відмови від російських Су-35 – ефективність бортової радіолокаційної станції, вартість якої до того ж приблизно на 60 % вища, ніж у Су-30МКА.

Алжирський винищувач Су-30МКА

Зазначається, що вимоги Алжиру до літака для забезпечення переваги у повітрі включали інтеграцію РЛС з активною фазованою антенною решіткою (AESA), яку РФ поки що не інтегрувала в жодний винищувач, що діє у складі ескадрильї.

Індонезія також відмовилася від російських Су-35

Нагадаємо, що це вже не вперше за останній час, коли країни відмовляються від російських Су-35 – так, наприкінці минулого року Defense Express повідомляв, що Індонезія остаточно відмовилася від спроб закупівлі російських винищувачів Су-35 і тепер буде обирати між американськими та французькими винищувачами.

Росіяни перемог не мають і з жахом чекають на контрнаступ ЗСУ, - голова Луганської ОВА

субота, 21 травень 2022, 9:20

Російські окупанти не мають нових перемог і з жахом чекають на контрнаступ ЗСУ. Про це заявив голова Луганської ОВА, передають Патріоти України. "Луганщина нині найгарячіша точка України, область стримує ворога від подальшого просування в інші регіони....

Потужний удар: ЗСУ на півдні знищили 36 окупантів та "демілітаризували" три танки

субота, 21 травень 2022, 8:22

На півдні Збройні сили України знищили 36 російських загарбників. Окрім цього, українські захисники вдало "демілітаризували" 3 танки. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. На Миколаївському та Херсонському нап...