"Після цього може посипатись вся армія РФ": Пригожин заявив, що "вагнерівці" будуть відступати з Бахмута (відео)

Засновник терористичної приватної військової компанії "Вагнера" Євген Пригожин погрожує російському військовому керівництву, що його бойовики відступлять з Бахмута, якщо їх не забезпечать боєприпасами. Відповідне відео з його зверненням поширив Telegram-канал "Реальная война", передають Патріоти України.

"Я звертаюсь до Шойгу Сергія Кужугетовича (міністр оборони РФ, - ред.) з проханням видати негайно боєприпаси, у випадку відмови видати боєприпаси, вважаю за необхідне довести до верховного головнокомандувача інформацію про існуючу проблему та про доцільність подальшого перебування підрозділів ПВК "Вагнер" у населеному пункті Бахмут", - зазначив Пригожин.

Він заявив, що у його бойовиків боєприпасів залишилось на кілька днів, тому він не бачить можливості продовжувати воювати і буде вимушений ввести підрозділи ПВК "Вагнера" з Бахмута. Крім того, Пригожин заявив, що після цього може посипатись вся армія російських агресорів.


Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...