
Лідер партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко, який захворів на COVID-19, повідомив, що його виписали з лікарні. Про одужання Корнієнко поінформував в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Він провів 16 днів в Олександрівській лікарні Києва. "У вівторок, 20 жовтня, мене виписали з лікарні, де я перебував 16 днів, перевели на домашній лікарняний", – написав Корнієнко.
У відеозверненні він розповів, що переніс хворобу в тяжкій формі, тому кілька днів провів у відділенні інтенсивної терапії. Також нардеп зазначив, що лікарня майже повністю заповнена пацієнтами.
Він подякував лікарям, які допомогли йому одужати, всім українським медикам, а також людям, які його підтримували. Крім того, він закликав громадян дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...
. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...