
Лідер партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко, який захворів на COVID-19, повідомив, що його виписали з лікарні. Про одужання Корнієнко поінформував в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Він провів 16 днів в Олександрівській лікарні Києва. "У вівторок, 20 жовтня, мене виписали з лікарні, де я перебував 16 днів, перевели на домашній лікарняний", – написав Корнієнко.
У відеозверненні він розповів, що переніс хворобу в тяжкій формі, тому кілька днів провів у відділенні інтенсивної терапії. Також нардеп зазначив, що лікарня майже повністю заповнена пацієнтами.
Він подякував лікарям, які допомогли йому одужати, всім українським медикам, а також людям, які його підтримували. Крім того, він закликав громадян дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...