
Лідер партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко, який захворів на COVID-19, повідомив, що його виписали з лікарні. Про одужання Корнієнко поінформував в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Він провів 16 днів в Олександрівській лікарні Києва. "У вівторок, 20 жовтня, мене виписали з лікарні, де я перебував 16 днів, перевели на домашній лікарняний", – написав Корнієнко.
У відеозверненні він розповів, що переніс хворобу в тяжкій формі, тому кілька днів провів у відділенні інтенсивної терапії. Також нардеп зазначив, що лікарня майже повністю заповнена пацієнтами.
Він подякував лікарям, які допомогли йому одужати, всім українським медикам, а також людям, які його підтримували. Крім того, він закликав громадян дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...