
Лідер партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко, який захворів на COVID-19, повідомив, що його виписали з лікарні. Про одужання Корнієнко поінформував в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Він провів 16 днів в Олександрівській лікарні Києва. "У вівторок, 20 жовтня, мене виписали з лікарні, де я перебував 16 днів, перевели на домашній лікарняний", – написав Корнієнко.
У відеозверненні він розповів, що переніс хворобу в тяжкій формі, тому кілька днів провів у відділенні інтенсивної терапії. Також нардеп зазначив, що лікарня майже повністю заповнена пацієнтами.
Він подякував лікарям, які допомогли йому одужати, всім українським медикам, а також людям, які його підтримували. Крім того, він закликав громадян дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...