Після важкого перебігу COVID-19: Лідера "Слуги народу" виписали з лікарні (відео)

Олександр Корнієнко закликав українців дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.

Лідер партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко, який захворів на COVID-19, повідомив, що його виписали з лікарні. Про одужання Корнієнко поінформував в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він провів 16 днів в Олександрівській лікарні Києва. "У вівторок, 20 жовтня, мене виписали з лікарні, де я перебував 16 днів, перевели на домашній лікарняний", – написав Корнієнко.

У відеозверненні він розповів, що переніс хворобу в тяжкій формі, тому кілька днів провів у відділенні інтенсивної терапії. Також нардеп зазначив, що лікарня майже повністю заповнена пацієнтами.

Він подякував лікарям, які допомогли йому одужати, всім українським медикам, а також людям, які його підтримували. Крім того, він закликав громадян дотримуватися масочного режиму, користуватися рукавичками та санітайзерами.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: