Після візиту Стефанчука до Гааги виник скандал: Депутат з Нідерландів звинуватив українського спікера у брехні

Слуга Зеленського, котрий пишається ступенем доктора юридичних наук, допустив як для правника та держдіяча, грубий дипломатичний ляпсус, чим спричинив дуже недоречний для України міжнародий скандал

Член палати представників парламенту Нідерландів Рубен Брекелманс звинуватив українського спікера Руслана Стефанчука у брехні, передають Патріоти України.

Наш "Лібертаріанець" у своєму Twitter повідомив про підтримку нідерландських політичних партій у питанні надання Україні статусу кандидата у члени ЄС. Брекелманс заявив, що це фейк, а підтримку надали партії, які представляють 30% у парламенті Нідерландів.

Згодом Стефанчук свій запис у мікроблозі видалив. Однак це не завадило розростанню скандалу. Ніяких заяв щодо помилки, чи вибачень, щоб яксь загладити ситуацію, з боку голови ВР наразі не помічено.

"Підтримку статусу кандидата в члени ЄС висловили політичні партії, які представляють менше ніж 30% нашого парламенту Нідерландів. Чиновники з України, ми рішуче підтримуємо вас у війні проти Росії, але припиніть розповсюджувати неправдиву інформацію", – написав Брекелманс.

Брекелманс – є членом праволіберальної "Народної партії за свободу і демократію". Раніше він пропонував виселити біженців з інших країн, щоби надати місця для "справжніх біженців" з України.

Зазначимо, що Нідерланди – одна з країн, яка не підтримує надання Україні статусу кандидата в члени ЄС. Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що ймовірність того, що Україна найближчим часом стане кандидатом у члени Європейського Союзу, є невеликою.

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...