Після заяви МЗС України наше посольство в Єревані облили борщем

Варто нагадати, що Вірменія стала однією з трьох держав колишнього СРСР, котрі крім Росії визнали "референдум" у Криму про незалежність та подальше приєднання до держави-агресора.

Представники молодіжного крила місцевої партії облили борщем будівлю українського посольства у Вірменії після заяви МЗС щодо конфлікту з Азербайджаном. Про це повідомляє місцеве видання Panorama, зазначають Патріоти України.

Учасники акції протесту тримали в руках плакати з гаслами англійською мовою: «Сором Україні», «Україна + Азербайджан», «Не будь, як Україна» та інше. Також люди закликали Україну визначитися з агресором.

За словами організаторів акції протесту, Україна у заяві МЗС зайняла однозначну позицію на підтримку Азербайджану після збройної ескалації між обома країнами на кордоні 12 липня.

«Ми прийшли сюди, щоб сказати: з’їжте приготований вами борщ», – сказали протестувальники та вилили у бік будівлі каструлю зі стравою.

Також громадяни закликали послів передати українській владі «залишити в стороні бізнес-інтереси й не втручатися у цей конфлікт».

Хіти тижня. "Гарматне м'ясо" Путіна, приховане, бо "засмажене": Журналісти знайшли в Підмосков'ї могили російських солдатів, загиблих на Донбасі

п’ятниця, 7 серпень 2020, 3:00

З початку бойових дій на сході України російські офіційні особи повторюють, що регулярна армія в них не бере участі, а дані про втрати російських збройних сил в Сирії міністерство оборони розкриває не завжди і не в повному обсязі. Журналістське розслід...

Хіти тижня. "Для таких людей, як Путін, Козак чи Гризлов призначення Кравчука - справжнісіньке знущання", - Портников

п’ятниця, 7 серпень 2020, 2:00

Леонід Кравчук сприймається російським політичним істеблішментом як справжній "зрадник", який знищив найдорожче для Путіна – Радянський Союз. "Лист Козака – це продовження російської лінії, яку було визначено після зустрічі радників глав держав – учасн...