Після звільнення Куп'янська та Ізюма війська РФ вже не зможуть проводити успішні операції, - Маломуж

Куп'янськ на Харківщина був для Росії дуже важливою логістичною точкою. Місто потрібне було окупантам як для утримання своїх позицій, так і для розвитку подальшого наступу. Звільнення Куп'янська та Ізюма позбавляє росіян перспектив для проведення успішних військових операцій. Про це заявив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Главреду він розповів, що Куп'янськ був вкрай важливою точкою опори для Росії. Місто було значущим для утримання російськими окупантами своїх позицій та їх подальшого наступу. "Куп'янськ для Росії дійсно був критично важливим логістичним хабом. Він був важливий і для утримання позицій росіянами, і для їх подальшого наступу", - зазначив генерал.

Також він додав, що після деокупації Куп'янська та Ізюма у росіян фактично не буде перспектив для нових військових операцій і розвитку наступу.

Навіть у тому випадку, якщо їм вдасться підтягнути до цього району свої резерви. "В принципі, після звільнення Куп'янська та Ізюма у ЗС РФ зникають будь-які перспективи успішних операцій, навіть якщо вони підтягнуть туди додаткові сили. Тому що стратегічні позиції захоплені нами, тому розвивати наступ Росії буде вкрай важко", - підкреслив Микола Маломуж.

Операція ЗСУ зі звільнення Куп'янська

Сили оборони України 10 вересня зайшли до Куп'янська і встановили там прапор України. Українська армія взяла під контроль частину міста. Куп'янськ був ключовим містом для військ Росії на Харківщині – через нього йшло все забезпечення угруповання окупантів в області.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...