Пісторіус оголосив про новий пакет допомоги Україні на €1,3 млрд: Чи будуть у ньому ракети Taurus

Пісторіус оголосив про новий пакет допомоги Україні на €1,3 млрд: чи будуть у ньому ракети Taurus

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у вівторок, 21 листопада, прибув до України. Під час свого візиту він оголосив новий пакет військової допомоги Києву. До нього увійдуть, серед іншого, 4 системи IRIS-T, 20 тисяч снарядів 155-мм калібру та протитанкові міни. передають Патріоти України.

Метою візиту Пісторіуса в українську столицю є бажання отримати якомога точніше уявлення про ситуацію на фронті, поговорити з українськими солдатами та з'ясувати їхні військові потреби.

На навчальному полігоні під Києвом йому показали західні снайперські гвинтівки, він також отримав уявлення про танкову підготовку на бойовому тренажері та з бойовими патронами і навіть оглянув солдатські гуртожитки.

Пісторіус заявив, що Німеччина продовжить підтримувати Україну у військовому відношенні та оголосив про новий пакет озброєнь.

За його словами, до нового пакету німецької допомоги Україні увійдуть 4 системи IRIS-T, 20 тисяч снарядів 155-мм калібру, протитанкові міни та інше озброєння. Ракети Taurus ФРН Україні поки не передаватиме. На брифінгу в Києві Борис Пісторіус сказав, що вартість пакета становить €1,3 мільярда.

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали: