​Піти шляхом Великої Британії: Варшава погрожує виходом із Євросоюзу

У Польщі вважають неприйнятною реакцію ЄС на судову реформу їхньої держави, зазначають Патріоти України.

Польща може піти шляхом Великої Британії та вийти зі складу Європейського Союзу, аби вирішити конфлікт із Брюсселем. Про це заявив представник партії Право і справедливість Ришард Терлецький.

За його словами, Варшава не хоче вдаватися до такого радикального кроку, однак піде на нього в тому випадку, якщо її інтереси не будуть дотримані.

Зокрема, політик вважає неприйнятною реакцію ЄС на судову реформу. Він впевнений, що таким чином Євросоюз намагається чинити тиск на Польщу, що суперечить принципам політичного блоку.

«Якщо політика ЄС не зміниться, нам доведеться шукати радикальні рішення. Британці показали, що диктатура брюссельської бюрократії їх не влаштовує, розвернулися і пішли. Ми не хочемо йти, наша підтримка членства в ЄС дуже сильна, але ми не допустимо, щоб нашу свободу і розвиток обмежували», – підкреслив Терлецький.

У свою чергу, Брюссель попередив Варшаву, що кожен день функціонування Дисциплінарної палати суддів буде приводити до збільшення розміру штрафних санкцій.

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...