​Піти шляхом Великої Британії: Варшава погрожує виходом із Євросоюзу

У Польщі вважають неприйнятною реакцію ЄС на судову реформу їхньої держави, зазначають Патріоти України.

Польща може піти шляхом Великої Британії та вийти зі складу Європейського Союзу, аби вирішити конфлікт із Брюсселем. Про це заявив представник партії Право і справедливість Ришард Терлецький.

За його словами, Варшава не хоче вдаватися до такого радикального кроку, однак піде на нього в тому випадку, якщо її інтереси не будуть дотримані.

Зокрема, політик вважає неприйнятною реакцію ЄС на судову реформу. Він впевнений, що таким чином Євросоюз намагається чинити тиск на Польщу, що суперечить принципам політичного блоку.

«Якщо політика ЄС не зміниться, нам доведеться шукати радикальні рішення. Британці показали, що диктатура брюссельської бюрократії їх не влаштовує, розвернулися і пішли. Ми не хочемо йти, наша підтримка членства в ЄС дуже сильна, але ми не допустимо, щоб нашу свободу і розвиток обмежували», – підкреслив Терлецький.

У свою чергу, Брюссель попередив Варшаву, що кожен день функціонування Дисциплінарної палати суддів буде приводити до збільшення розміру штрафних санкцій.

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...