
Військовослужбовці ЗС РФ, які воюють проти України, незадоволені через поповнення їхніх лав новими мобілізованими. Вони скаржаться, що ті вживають багато алкоголю та влаштовують бійки. Водночас воювати новоспечені окупанти не хочуть. Про настрої у лавах загарбників розповів український журналіст Роман Цимбалюк у Telegram, передають Патріоти України.
За його словами, з метою відновити бойові втрати до підрозділів 69-ї окремої бригади прикриття (в/ч 61424, Бабстово) прибула перша партія мобілізованих військовослужбовців.
Загалом це 240 осіб, якими поповнили мотострілецькі війська зі Східного військового округу РФ. Проте військовослужбовці бригади поскаржилися на те, що новобранці приїхали в зону бойових дій без мотивації воювати. "За два дні перебування в Україні вони, окрім вживання спиртних напоїв, порушення військової дисципліни, суперечок із командирами, бійок між собою та військовослужбовцями бригади, ні на що не годяться", – зазначив Цимбалюк.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...