"Пів року - і повністю вільний": Полонений зек-"вагнерівець" розповів, заради чого пішов на війну вбивати українців (відео)

Українські захисники з 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади взяли у полон зека-"вагнерівця". Під час спілкування окупант розповів про те, чим його мотивували поїхати до України, передають Патріоти України.

Зокрема, за його словами, за участь у бойових діях йому обіцяли волю. Відповідне відео опублікував український журналіст Андрій Цаплієнко.

Так, окупант, який ще недавно перебував у російській в’язниці за вбивство, зізнався, що знав, що знаходиться в Україні.

Крім того, він чітко розумів, що приїхав сюди вбивати мирне населення. На питання щодо своєї мотивації він заявив: "Свобода. Нам обіцяли, пів року – і повністю вільний. 200 тисяч кожного місяця"."Я приїхав за своєю свободою", – додав полонений зек-"вагнерівець".

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...