Південна Корея передасть Україні техніку для прориву через мінні загородження

Уряд Південної Кореї надасть Україні два саперні танки К600 "Носоріг" для прориву через російські мінні поля, повідомляє південнокорейське видання Chosun, передають Патріоти України.

"Хоча це і не летальна зброя, при необхідності її можна використовувати для прориву ліній оборони противника, тому вона оцінюється як найпотужніша техніка, яку Корея досі надала Україні", - пише видання.

Відзначається, що на рішення Південної Кореї вплинув візит лідера КНДР Кім Чен Ина в Росію і очікування того, що підтримка Північною Кореєю російських збройних сил, включаючи боєприпаси, посилиться.

Як пише видання, танк оснащений плугом для розмінування для пошуку закопаних мін, а також має "магніточутливий пристрій нейтралізації мін", який може виявляти міни на відстані до 5 метрів.

У той же час, наголошується, що, враховуючи можливість протидії з боку Росії, уряд Південної Кореї може поставити вимогу використовувати цю техніку тільки для гуманітарних операцій, таких як розмінування в тилових районах.

Медведєв заявив про війну з Україною "до повного знищення" та захоплення нових "споконвічних" територій

субота, 30 вересень 2023, 14:54

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що окупанти будуть вести війну з Україною "до повного знищення", передають Патріоти України. Відповідною обіцянкою чиновник відзначився на честь штучного свята, яке 28 вересня узаконив указом Путін - ...

ГУР Міноборони провело спецоперацію "Бариня" і завербувало російського військового (фото)

субота, 30 вересень 2023, 14:41

Головне управління розвідки успішно провело спецоперацію під назвою "Бариня", в результаті якої вдалося завербувати російського кадрового військового Данила Алфьорова. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов на пресконференції, передають Патріоти ...