"Південне" розробило високоефективну "електронну гармату" для знешкодження ворожих БПЛА

«Південне» розробило генератор імпульсного випромінювання для протидії БПЛА

Українські фахівці розробили генератор імпульсного випромінювання для протидії безпілотникам (БПЛА), повідомляють Патріоти України з посиланням на Мілітарний.

В рамках створення засобів боротьби з безпілотними літальними апаратами, Конструкторське бюро «Південне» розробило генератор імпульсного електромагнітного випромінювання, повідомили на державному підприємстві.

Під час польових випробувань у 2021 році, електромагнітна система протидії БПЛА підтвердила свою працездатність.

Перевезення комплексу імпульсного випромінювання для протидії БПЛА розробки КБ «Південне». Стоп-кадр з відео

Комплекс розміщується в транспортному контейнері, його можна переміщати на вантажівці або розгортати на стаціонарній позиції для забезпечення охорони потрібного об’єкта від невеликих дронів.

Випробування комплексу імпульсного випромінювання для протидії БПЛА розробки КБ «Південне». Стоп-кадр з відео

На кадрах з випробувань була продемонстрована можливість боротися з БПЛА типу квадрокоптер.

Комплекс імпульсного випромінювання для протидії БПЛА розробки КБ «Південне». Стоп-кадр з відео

Система використовує сплески направлених інтенсивних електромагнітних хвиль, щоб миттєво вивести з ладу електроніку невеликих безпілотних літальних апаратів.

Нині на Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» триває доопрацювання конструкції генератора імпульсного електромагнітного випромінювання для його вдосконаленя.

Знищили разом зі щойно привезеним боєкомплектом: Українські "ПТУРисти" переграли російських (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:30

Українські захисники вдало відпрацювали по противнику. В результаті знищено особовий склад окупантів разом з боєкомплектом. Про це повідомляють в Страт Ком ЗСУ, передають Патріоти України. "У дуелі "птуристів" перемогли оператори ССО України. На одній ...

"Ми перебуваємо на межі". В уряді Нідерландів заявили, що більше не можуть поставити в Україну гаубиці Panzerhaubitzen 2000

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:25

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна більше не може постачати Україні гаубиці Panzerhaubitzen 2000, оскільки потрібні інвестиції у власні збройні сили, передають Патріоти України. “Далі поставки ми поки що не розглядаємо. Ми за...