
Російській військові до 2025 року покинуть Нагірний Карабах. Це пов’язано із закінченням раніше укладеної угоди між країнами.
Про це президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив на пресконференції після саміту НАТО у Вільнюсі, повідомляє Радіо Свобода.
Таким чином він відповів на запитання про розміщення російських військових у Нагірному Карабасі.
Ердоган зазначив, що за договором росіяни можуть залишатися на визначених місцях в Карабасі до 2025 року, а потім мають облишити регіон.
"Я вірю, що Москва дотримуватиметься укладеної угоди. Мій брат Ільхам Алієв (президент Азербайджана. - Ред.) також уважно стежить за ситуацією в регіоні", - сказав Ердоган.
Нагадаємо, збройний конфлікт у Нагірному Карабаху триває понад 30 років. Цей регіон входив до Азербайджанської РСР, але населяли його переважно вірмени. У 1991 році за підтримки Вірменії він проголосив "незалежність" та назвався Нагірно-Карабахською республікою.
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...