"Снарядів нема. Особливо навіть нема чим стріляти", - сказав окупант співрозмовнику.

На Бахмутському напрямку російським окупантам не вистачає боєприпасів до артилерійських установок. Для росіян це значно ускладнює виконання поставлених бойових завдань. Про дефіцит боєприпасів йшлося у розмові окупанта. Її перехопило ГУР Міноборони.
"Снарядів нема. Особливо навіть нема чим стріляти", - сказав окупант співрозмовнику.
Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...