"Північний потік-2" збудують, але це можна сповільнити, - польський євродепутат дав пораду

Польський євродепутат Яцек Саріуш-Вольський вважає, що газопровід "Північний потік-2",враховуючи данський дозвіл на прокладання, буде збудовано і тепер можна тільки сповільнити його будівництво, передають Патріоти України.

"Перед нами – усі можливі заходи, щоб сповільнювати. Данське рішення можна оскаржити протягом одного місяця", - сказав Яцек Саріуш-Вольський.

"По-друге, загроза санкцій з боку Конгресу США також виконує якусь гальмівну роль. Крім того, в Європейському союзі існує нове законодавство, яке стосується контролю закордонних інвестицій з погляду безпеки, а не економіки в енергетичній сфері", – додав євродепутат.

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...