
Зниження мобілізаційного віку до 45 років призведе до того, що в штурмових підрозділах не буде старших військових, а на фронт потраплять ті, хто раніше ухилявся від служби. Таку думку висловив мер Генічеська та доброволець 24-го ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов, передають Патріоти України.
"Якщо мобілізаційний вік знизити до 45, не знижуючи нижній поріг, то зміниться декілька факторів: - зникнуть діди зі штурмових підрозділів, підуть воювати ті, хто вже заплатив, щоб не воювати", - написав він.
За його словами, замість того, щоб допомагати справжнім інвалідам війни, країна витрачає гроші на тих, хто купив собі інвалідність, а всі розмови про відсутність бажаючих воювати можна звести до того, що всі, хто міг, вже заплатили, щоб уникнути служби.
"Плакати хочеться коли приїжджаєш в учебку, а там стоять мужики мінімум віку твого батька, а відправляють їх туди своїми наказами «поважні генерали», які не знають з чого автомат складається", - додав він.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...