
Зниження мобілізаційного віку до 45 років призведе до того, що в штурмових підрозділах не буде старших військових, а на фронт потраплять ті, хто раніше ухилявся від служби. Таку думку висловив мер Генічеська та доброволець 24-го ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов, передають Патріоти України.
"Якщо мобілізаційний вік знизити до 45, не знижуючи нижній поріг, то зміниться декілька факторів: - зникнуть діди зі штурмових підрозділів, підуть воювати ті, хто вже заплатив, щоб не воювати", - написав він.
За його словами, замість того, щоб допомагати справжнім інвалідам війни, країна витрачає гроші на тих, хто купив собі інвалідність, а всі розмови про відсутність бажаючих воювати можна звести до того, що всі, хто міг, вже заплатили, щоб уникнути служби.
"Плакати хочеться коли приїжджаєш в учебку, а там стоять мужики мінімум віку твого батька, а відправляють їх туди своїми наказами «поважні генерали», які не знають з чого автомат складається", - додав він.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...