
Зниження мобілізаційного віку до 45 років призведе до того, що в штурмових підрозділах не буде старших військових, а на фронт потраплять ті, хто раніше ухилявся від служби. Таку думку висловив мер Генічеська та доброволець 24-го ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов, передають Патріоти України.
"Якщо мобілізаційний вік знизити до 45, не знижуючи нижній поріг, то зміниться декілька факторів: - зникнуть діди зі штурмових підрозділів, підуть воювати ті, хто вже заплатив, щоб не воювати", - написав він.
За його словами, замість того, щоб допомагати справжнім інвалідам війни, країна витрачає гроші на тих, хто купив собі інвалідність, а всі розмови про відсутність бажаючих воювати можна звести до того, що всі, хто міг, вже заплатили, щоб уникнути служби.
"Плакати хочеться коли приїжджаєш в учебку, а там стоять мужики мінімум віку твого батька, а відправляють їх туди своїми наказами «поважні генерали», які не знають з чого автомат складається", - додав він.
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...