План агресора, чи поведеться Зе? Росія вимагає до 6 липня представити проект щодо статусу Донбасу, - Spiegel


Росія вимагає до 6 липня представити проект щодо статусу Донбасу, - Spiegel

Російська Федерація вимагає від України до 6 липня представити зміни до Конституції, які закріплять особливий статус Донбасу. Москва чекає, що документ буде обговорюватися в контактній групі. Про це пише німецьке видання Spiegel, у розпорядженні якого є неофіційний робочий документ російської делегації на зустрічі політичних радників нормандського формату, передають Патріоти України.

Повідомляється, що Москва наполягає на швидкій юридичній реорганізації окремих районів Донецької та Луганської областей. Російська сторона вимагає, щоб Київ представив проект змін до Конституції 6 липня на Мінській контактній групі. Очікується, що це закріпить особливе положення цих районів у державному устрої України.

Крім того, згідно з документом, Росія вимагає, щоб Київ активізував зусилля з реалізації так званої "формули Штайнмайєра" щодо надання особливого статусу відразу після того, як ОБСЄ визнає місцеві вибори на Донбасі вільними і справедливими. Також Москва наполягає на тому, щоб українська сторона до 6 липня представила список людей, яких хоче отримати в рамках обміну полоненими.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...