​План Путіна не пройшов: Експерти пояснили істерику ватажків "ЛДНР" після саміту в Парижі

Після нормандського саміту в Парижі ватажки ЛДНР влаштували істерику за указом Кремля, так як план президента РФ Володимира Путіна на переговорах не пройшов, а санкції з Росії поки ніхто знімати не буде, передають Патріоти України.

"Кремль наполегливо буде продавлювати свою позицію, щоб ми почали пряму розмову з маріонетками Росії. А сенс тут простий: суб'єктивізувати ДНР і ЛНР і паралельно з цим вивести себе з-під удару у зовнішній політиці. Само собою, що сепаратистська преса зараз буде розганяти цю тему. Для них це вигідно, представляти себе, нібито, учасниками процесу", - розповів аналітик Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич.

Політолог Кирило Сазонов додав, що в так званих республіках діють за вказівкою Кремля. "Говорити про свою позицію Пушиліну... Ну це просто смішно. Не було її в принципі і у Захарченко. Вони ретранслюють виключно ті меседжі, які їм дає Москва", - зазначив він.

Однак у Москви не дуже виходить продавити свої умови. "Кремль реально незадоволений тим, до чого прийшли на переговорах, і вустами того ж Пушиліна висловлює своє невдоволення. Було завдання до Нового року принципово вирішити це питання і добитися зняття цілого ряду санкцій. Але цього не вийшло, так як домовилися домовлятися далі", - сказав Сазонов.

За його словами, говорити більше нема про що. Кремль хоче повернути ці окуповані території повністю на своїх умовах. "Тобто, за фактом, зберігши все, що у них є зараз: народну міліцію, амністувавши бойовиків, незалежні від Києва суди, прокуратуру, органи влади. Але зробити все це за український рахунок. А Україна продовжує, як і за часів Порошенка, трохи петляти. Формально ми згодні, формально продовжуємо закон про особливий статус, але реально Україна не готова платити за російський анклав", - підкреслив політолог.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...