
Російський диктатор Володимир Путін знищує Харків, Маріуполь та інші міста України, щоб підвищити ставки та змусити прийняти його умови. Однак уперше за 20 років тактика агресора перестала працювати, бо українці його не бояться, передають Патріоти України.
Таку заяву зробив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі "Україна 24". За його словами, парадигму мислення Путіна ламає також той факт, що навіть погрози ядерною зброєю не змогли завдати страху опонентам диктатора.
"Це вперше взагалі, коли він не бачить майбутнього. Мене часто запитують, навіщо він знищує Харків, якщо хоче його окупувати, або Маріуполь. А для нього важливо знищити, а що буде потім – це буде потім. Тобто немає картини майбутнього вперше за двадцять років", – каже Денисенко.
За його словами, до повномасштабного вторгнення в Україну Путін часто піднімав градус напруги, що змушувало противників здаватись чи відступати. Диктатор вважав, що "подолав ще одну сходинку", однак із нашою країною його план провалився.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....