"План у них дійсно є, але...": Гайдай пояснив, навіщо окупанти так поспішають із "референдумом" на Луганщині

Якщо Росія організує та проведе "референдум" на новокупованих територіях Луганської області, це відкриє шлях до загальної мобілізації в Росії. Про це cказав голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляють Патріоти України.

"Окупанти можуть провести фейковий "референдум", нашвидкуруч якось його зліпити, визнати "результати". За "результатами" вони усі захочуть вступити в склад РФ. І тоді вже деокупація тимчасово окупованої української Луганщини, з точки зору Росії, буде "прямим нападом на Росію", і це дасть можливість провести загальну мобілізацію, оголосити війну. Тому що з мобілізацією (зараз) у них величезні проблеми. Набрати людей у нормальній кількості вони не можуть", – зазначив Гайдай.

Раніше цього дня голова ОВА повідомляв, що нині йдеться про "одиниці" звільнених сіл Луганщини, проте він припустив, що ситуація невдовзі зміниться. "Можливо, через кілька тижнів ми будемо займатися винятково відновленням адміністративного порядку і певних інституцій у деокупованій Луганщині", – сказав Гайдай.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...