Планують витратити мільярди: У РФ будують масштабні холодильні комплекси для тіл знищених окупантів

У Курську та Ростові-на-Дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання тіл ліквідованого на війні проти України особового складу, інформують Патріоти України.

Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, площа кожного об’єкта - понад 4 тис. квадратних метрів. "До комплексів будуть входити: пункти для проведення слідчих дій та досліджень над тілами; рефрижераторні з холодильними камерами на 1000 місць; склади з трунами та іншим похоронними декораціями; скорботна зала. Закладена вартість будівництва комплексу для знищених окупантів у Ростові-на-Дону становить близько 600 мільйонів рублів, у Курську - понад 800 мільйонів рублів", - йдеться у повідомленні.

В ГУР поінформували, що вартість рефрижераторного обладнання оцінюється у понад мільярд рублів для кожного комплексу.

В розвідці також наголосили, що РФ уже не здатна приховувати масштаб втрат особового складу у війні проти України, і будівництво вказаних комплексів підтверджує факт, що путінський режим посилає свою окупаційну армію на смертельний конвеєр, але не справляється з потоком загиблих.

В ГУР нагадали, що кожен російський солдат, який не вчиняв воєнних злочинів, має можливість здатись в полон, в іншому випадку, його чекає холодильник на одній із сортувальних баз для трупів у Росії.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...