Плануються урочисті заходи: Зеленський підписав указ про святкування Дня незалежності

Згідно з указом, Кабмін має розробити і забезпечити реалізацію заходів з відзначення річниці Незалежності відповідно до вимог щодо запобігання поширення коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про святкування 29-ої річниці Незалежності України. Про це повідомляється на сайті глави держави. У документі №318/2020 передбачена програма святкування, передають Патріоти України.

Згідно з указом, Кабмін має розробити і забезпечити реалізацію заходів з відзначення річниці Незалежності відповідно до вимог щодо запобігання поширення коронавірусу. Зокрема, 23 серпня 2020 року, в День Державного прапора України, у Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України, військових частинах повинні бути проведені офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора.

24 серпня в Києві та інших населених пунктах передбачено проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників АТО/ООС і громадськості.

Також в цей день планується проведення тематичних культурно-мистецьких, медійних, виставкових та інших заходів. Крім того, уряд має організувати церемонії вручення державних нагород, заохочувальних відзнак людям, які внесли значний вклад в отримання незалежності України, захист її суверенітету і територіальної цілісності.

"Кабмін планує підтримати ініціативи громадськості, спрямовані на зміцнення національної єдності, розвиток держави, популяризацію національних традицій і державних символів України, утвердження позитивного іміджу нашої держави у світі. Міністерство закордонних справ має забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України за участю представників української громадськості за кордоном заходів з святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України", - йдеться в повідомленні.

Нардеп від "Слуги народу" заявив про вихід з партії: Політик повідомив про жахливу корупцію у лавах Зе-команди і звернувся особисто до Зеленського

неділя, 27 вересень 2020, 8:40

Каже всі місця в списках партії на виборах продані. Чи дослухається президент до акту відчаю нардепа, чи запише його у чергові "мікроби", що оббрехав експерта в "корабельних соснах" і "робочих баб" та пов'язаних з ним осіб у Раді та на Банковій? Народ...