
Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що російські окупанти зазнали поразки під Києвом й регіон звільнено від ворога. Путінські армійці відступають, щоб перегрупувати сили і змінити напрямок ударів. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.
"Після 39 днів відсічі повномасштабній російській інтервенції багато з нас з полегшенням сприймають добрі новини. Російські окупанти зазнали поразки під Києвом. Перший бій за столицю українські захисники і захисниці виграли. Київщину звільнено від ворога. Він також відступає на Чернігівщині та Сумщині, щоб перегрупувати сили і змінити напрямок ударів. Це – беззаперечне свідчення, що плани Кремля зламано", - заявив голова Міноборони.
Водночас, за його словами, попри відбиття першої хвилі вторгнення, є ризик, що вона може бути не останньою. Крім того, доведеться зробити ще багато, щоб бути готовими до будь-яких сценаріїв. "Ворог тікає, хоч і має більше техніки. Він просто не має таких людей, як у нас. Вся Україна сьогодні гартується в бою. І обов’язково переможе. Слава Україні!", - підсумував Резніков.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...