Плани Путіна приречені: На 9 травня Україна розчарує армію РФ ще сильніше, - заступниця міністра оборони Маляр

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що скоро наші Збройні сили розчарують армію країни-агресорки Росії ще сильніше. За її словами, відбудеться це на важливу для кремлівського диктатора Володимира Путіна дату - 9 травня, коли у РФ відзначають День перемоги. Про це Маляр розповіла в інтерв’ю виданню "НВ", передають Патріоти України.

Вона наголосила, що у рашистів були плани провести парад 9 травня в Києві, але наші захисники вже їх зруйнували. "І, думаю, на 9 травня розчаруємо російську армію на певних напрямках ще більше. В них дійсно є цей "кагебістський" почерк, що вони все під якісь дати підлаштовують. До того ж ми помітили, що вони схильні консультуватися навіть з представниками окультного цеху", – сказала заступниця міністра.

На її переконання, через те, що 9 травня вже майже перетворилося на мем, російські окупанти можливо використають іншу стратегію. "Але ми стоїмо на своєму. Можливо, ви вже в інтернеті бачили записи пісні "Этот День победы", де наприкінці звучить "День победы Украины". В такий спосіб ми також передаємо російській армії привіт, вже інформаційно", – пояснила Маляр.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...