"Глава" анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що в районі Ялти мають намір почати перекидати воду з водоспадів до водосховищ. Те, що гірські річки обміліли з їх водоспадами сильно обміліли і саме тому не живлять грунтові води та водосховища до уваги не береться, зазначають Патріоти України.
Черговий план порятунку "Гоблін" озвучив на своїй сторінці у Facebook. "Так, наприклад, по Ялті планується перекидання води з водоспадів до водосховищ, окремі заходи щодо Алушти і, безумовно, в разі запуску в повному обсязі Бештерек-Зуйського водозабору у нас вийде забезпечувати водою кримську столицю цілодобово", – заявив він.

Подібні заходи обговорювали на зустрічі з віцепрем'єром РФ Маратом Хуснулліним. "Упевнений, щонайменше до кінця поточного року, навіть за найгіршого сценарію, кримчани будуть з водою. Ба більше, курортний сезон також повинен пройти комфортно і без шкоди для місцевих жителів", – написав Аксьонов.
Нагадаємо, раніше Марат Хуснуллін заявив, що анексований Росією Крим забезпечений водою на поточний і найближчі роки. Серед варіантів для стабілізації ситуації з водою розглядають нові водозабори, видобуток води з-під Азовського моря, опріснення морської води.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: