Платіж на півмільйона доларів був переведений французом: Дивні факти про штурм Капітолію

Голови чотирьох комітетів палати представників Конгресу США окреслили три основні напрямки свого майбутнього розслідування.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США вивчає, чи надавали іноземні уряди, організації або окремі громадяни фінансову підтримку учасникам штурму Капітолію, інформують Патріоти України.

Як повідомляє телеканал NBC News з посиланням на одного чинного й одного колишнього співробітників бюро, ФБР в межах розслідування перевіряє платіж у розмірі півмільйона доларів в біткоїнах, ймовірно зроблений французом на адресу ключових фігур ультраправого руху перед заворушеннями.

Водночас дані про платежі були надані цього тижня компанією, яка проводить аналіз криптовалютних переказів. Окремо у спільній оцінці загроз, опублікованій цього тижня ФБР і Міністерством внутрішньої безпеки, зазначалося, що після заворушень 6 січня "російські, іранські і китайські впливові суб'єкти скористалися цією можливістю, щоб посилити порядок денний на підтримку своїх політичних інтересів в період зміни президента".

Крім того, глави чотирьох комітетів палати представників Конгресу США направили лист директору ФБР Крістоферу Рею і керівникам інших федеральних агентств з проханням надати інформацію про збої в роботі розвідки та забезпеченні безпеки, які призвели до заворушень в будівлі Капітолію 6 січня.

Як повідомляє телеканал CNBC, голови чотирьох комітетів окреслили три основні напрямки свого майбутнього розслідування. По-перше, вони мають намір з'ясувати, що було відомо розвідці та правоохоронним органам до, під час і після нападу, а також яку роль зіграли в цьому будь-які іноземні держави.

По-друге, чи брали участь у заворушеннях особи, що володіють або володіли в минулому допуском до секретної інформації. Третій аспект розслідування - політика уряду у відповідь на напад.

У деокупованому Лимані виявили масове поховання цивільних (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:54

У звільненому від російських окупантів Лимані Донецької області знайшли понад 50 поховань із цивільними. Про це повідомляє hromadське, передають Патріоти України. За даними видання, окупанти рили траншеї та змушували мирних жителів, яких підозрювали у ...

«Калінінград наш». Чехи яскраво затролили путінські «референдуми», повернувши колишній Краловец в "родную гавань" (фотофакти)

середа, 5 жовтень 2022, 23:34

Чехи влаштували флешмоб навколо придуманого Володимиром Путіним «референдуму», за підсумками якого російський Калінінград став чеським містом Краловець (оскільки він був заснований 1255 р. королем Чехії). Про це написав російський блогер Рустем Адагамо...