Плацдарм для подальшого наступу: На окупованих територіях Донбасу Путін будуватиме військові бази

Президент країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін підписав із ватажками терористичних формувань "ЛДНР" "договір про дружбу". Термін дії "договору" прописали на 10 років, зазначають Патріоти України.

Основними пунктами "угоди" є "спільна оборона; спільна охорона "кордонів"; право сторін використовувати військову інфраструктуру і військові бази на території одне одного; визнання документів, які видають державні органи всіх сторін; РФ бере на себе підтримання фінансової та банкової систем "ДНР" і "ЛНР"; платіжним засобом на території "ЛДНР" є рубль.

В "угоді" прописали "право" сторін "на будівництво військових баз (об'єктів)".

21 лютого Путін заявив про визнання ЛДНР - окупованих районів Донецької та Луганської областей. Підписав "договори" з ватажками бойовиків Леонідом Пасічником і Денисом Пушиліним.


Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...

Ходила додому й погрожувала: Колишня поліцейська змушувала колег працювати на окупантів (фото)

неділя, 29 січень 2023, 12:45

Співробітниця відділу поліції № 1 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області вступила до лав псевдоправоохоронного органу та обійняла посаду "и. о. обязанности начальника отдела по делам несовершеннолетних", повідомляють Патріоти України. "При цьому з...